MHP ‘EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI’NI BELİRLEDİ | ..::EMIRDAG.COM::.. Haber


Ana Sayfa Manşet MHP ‘EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI’NI BELİRLEDİ 21.10.2013 09:24
MHP ‘EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI’NI BELİRLEDİ

Emirdağ MHP İlçe Teşkilatı, Mimar-İş Adamı Uğur Serdar Kargın’ı Emirdağ MHP Belediye Başkanı Adayı olarak belirledi. Uğur Serdar Kargın’ın MHP Belediye Başkan Aday’lığını ve Emirdağ İlçesine bağlı A.Piribeyli Belediye Başkanı Recep Çelik’in Afyonkarahisar 1.sıra İl Genel Meclisi Adaylığını, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından onaylandı.Bu Adaylar, Emirdağ’da kamuoyuna tanıtıldı.
Emirdağ MHP İlçe Başkanı Ceylan Morca adaylarla ilgili yaptığı açıklamada:”Bu adaylarımız, MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli tarafından onaylandıktan sonra kesinleşti. Vatana, millete hayırlı olsun.Allah utandırmasın. Uğur Serdar arkadaşımızın adaylığı konusunda tek yumruk, tek gövde halinde inşallah seçime gireceğiz. Her vatandaşa kapımız açıktır. Biz hizmet için varız.Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli ”Emirdağ’ını kazanınız ve tüm Emirdağlı kardeşlerimize selamlarımı söyleyin”dedi.
Emirdağ MHP Belediye Başkanı Adayı Uğur Serdar Kargın da yaptığı açıklamada:” Değerli misafirlerim hepinize hoş geldin diyorum.İnanın bu kadar insanın , başkanlarımın ve davaya hizmet eden abilerimin önünde konuşmak,seçimi kazanmaktan daha zor.Üzerime yüklenen yükün farkındayım. Ancak yükün altında ezilmeyecek bilgi ve becerideyiz. Bu işi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum ve kendime güveniyorum.” dedi.

FOTO/HABER: ERTUĞRUL ALTINEL-ESKİŞEHİR


Etiketler
Sosyal Medya
Payla?
Reklam